HAKKIMIZDA

ELA Pırlanta, 35 yılı aşkın kuyumculuk sektöründe olan pırlantadaki uzmanlığı, farklı tasarımları, güvenilirliği, satış sonrası hizmetleriyle kendiniz ve sevdikleriniz için özel, büyüleyici, değerli bir hediyenin, pırlantanın, güvenilir adresi olmaya devam ediyor.

Türkiye’de 2006 yılında kurulan ELA Pırlanta sektörde çıplak taş tedariki ve güncel ürün imalatında kuyumcu esnaflarına hizmet vermektedir. Uzun Yıllardır yetişmiş profesyonel çalışma arkadaşları ve üretim ağındaki kadrosu ile ELA Pırlanta Türkiye’deki en güncel model seçeneğini sunuyor, farklı beklentilere ve bütçelere cevap verebiliyor. Koleksiyonlarında tek taş, tria, baget tamtur pırlanta beş taş gibi vazgeçilmez klasiklerin yanı sıra pırlanta ile renkli taşların buluştuğu modellerden oluşan yelpazede bir kadına gündüzden geceye hayatının her anında eşlik edecek sayısız tasarımlar yer almaktadır.

ELA pırlanta sektörde dürüstlüğü ilke edinmiş olup doğru ürünü en ideal fiyatla sunmayı sürdürüyor. Önceliğimiz ürün vermiş olduğumuz mücevher şirketlerine kendi müşterilerine doğru kriteri sağlayacak şekilde hizmet etmektir.

Güvenli Alışveriş
elapirlanta.com 256 Bit SSL sertifikasına sahip bir web sitesidir. Kredi kartınızla güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Hızlı Teslimat
Elapırlanta’nın en önemsediği konulardan birisi hızlı teslimat; Sitemizden ya da uygulamamızdan verilen siparişler en geç 5 iş günü içinde kargo firmalarına teslim edilir.

Değişim
Ürün elinize ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde değişim için bilgi vermeniz yeterli. DEĞİŞİMLERDE HİÇBİR ŞEKİLDE FATURASIZ İŞLEM YAPILMAMAKTADIR.

İletişim:
Whatsapp üzerinden iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı :
+90 539 658 02 34

Çalışma saatleri içerisinde müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Çalışma Saatleri:
Hafta içi: 10:00 – 20:00
Cumartesi: 10:00 – 20:00

E-posta:
elapirlanta@hotmail.com
7/24 E-Posta Yoluyla Ulaşabilirsiniz. En Kısa Sürede Geri Dönüş Sağlanır.